Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wolff LDP to spółka z dużymi tradycjami w dziedzinie uszlachetniania druku.

Firma została wyodrębniona w 2014 roku, jako samodzielna organizacja z firmy Wolff Trading Sp. z o.o., istniejącej na rynku poligraficznym od 1993 roku. Usługa laminowania, świadczona od 2008 roku przez Wolff Trading Sp. z o.o., z pierwszym dniem stycznia 2014 kontynuowana jest przez spółkę Wolff LDP. Zdobyte przez Wolff Trading know-how oraz doświadczenie, przekładające się na znajomość materiałów, urządzeń, procesów i technologii, zostało przekazane spółce Wolff LDP.

Wolff LDP Sp. z o.o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Umiejętnie wykorzystujemy doświadczenie, które łączymy z ciągłym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów produkcyjnych. Zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat surowców i technologii. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i mamy ogromne możliwości pozyskiwania różnego rodzaju folii i innych materiałów w zależności od potrzeb naszych klientów.

Rozumiemy wyzwania współczesnego rynku i zgodnie z jego wymogami gwarantujemy profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizacji.

Podstawowy zakres naszej działalności to laminowanie druków, laminowanie foliami pod dalszy zadruk i wykonywanie zabezpieczeń foliami barierowymi. Oferujemy szeroką paletę możliwości w zakresie foliowania wszelkiego rodzaju podłoży kartonowych i papierowych.
Naszym klientom gwarantujemy kompleksową ofertę, która łączy usługę laminowania oraz doradztwo techniczne w zakresie wyboru folii i optymalnej technologii wykonania laminatu mając na względzie ostateczne przeznaczenie materiału.

Produkowane przez nas laminaty wykorzystywane są w wielu branżach m. in. kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, reklamowej. Wszystkie stosowane przez nas folie produkowane są w zgodzie z normami Unii Europejskiej i nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

| Wolff LDP Sp. z o. o. | NIP 9522127684 | REGON 147034410 | KRS: 0000491564 |
| Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego |
© 2014 by MEG